E-DÖNÜŞÜM’DE FARKI YAŞAYIN!

2002 yılında kurulan işletmemizin sloganı ‘’ Hızlı ve sürdürülebilir hizmete kısa yoldan ulaşmak ‘’ olmuştur. Geçen yıllar içerisinde kazandığımız tecrübe ve deneyim ile internet ortamında ihtiyaç duyacağınız her türlü web sitesi, e-ticaret, kişisel site, alan adı, hosting gibi hizmetlerde yanınızdayız.

2010 yılından bu yana sektörde öncü olan EDM Bilişim’in Çanakkale bayisi olarak güvenli bir e-dönüşüm sürecini bizimle yaşayın. Güçlü sermaye yapısı, uzman kadrosu, İstanbul, Ankara ve İzmir’de üç ayrı yedekli veri merkezli alt yapısı, bilgi güvenliği, iş sürekliliği ve kalite standartları ile yasal düzenlemelere uygun e-dönüşüm hizmetleri vermekte olan EDM; Türkiye genelinde 100’e yakın e-dönüşüm merkezi ve teknik servisiyle, Türkiye’nin önde gelen e-dönüşüm uzmanıdır.

İşletmeniz için web sitesi, e-ticaret çözümleri, SEO Optimizasyonu, web tasarım, alan adı, hosting, Google optimizasyonu gibi yardım duyduğunuz her konuda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

15 dakika E-imza üretimi ile acil ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretip, desteğini sağlamaktayız. KEP adresi oluşturma ve aktivasyon işlemlerini de sorunsuz bir şekilde sizlere sunuyoruz.

MİSYONUMUZ:

İşletmenizi internet ortamında güvenle tanıtmak, dijitalleşen dünyada sizin de yer almanızı sağlamak.

Desteğe ihtiyaç duyduğunuz noktada yanınızda olmak.

VİZYONUMUZ:

Dijitalleşen dünyada ticarette mesafelerin ortadan kalktığını kanıtlamaktır.

Başlangıçta kendi ülkemiz olarak tüm dünyayı pazar yerimiz yapmak.